SuperEtykiety doświadczenie i ludzie

Drukarnia SuperEtykiety istnieje na rynku od 1997 roku. Etykiety wykonujemy w technologii druku cyfrowego laserowego o jakości fotograficznej oraz z wykorzystaniem technologii druku solwentowego z możliwością wycięcia dowolnych kształtów.

Etykiety drukujemy na folii samoprzylepnej błyszczącej, matowej lub przeźroczystej oraz papierach samoprzylepnych matowym oraz błyszczącym.

Wykonywane przez naszą drukarnię etykiety samoprzylepne stosowane są do znakowywania produktów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń drukujących etykiety wykonywane są bardzo estetycznie oraz mają intensywne żywe kolory. Zastosowany klej powoduje dobrą adhezję do większości podłoży.

Etykiety drukowane cyfrowo na papierze samoprzylepnym dzięki zastosowaniu specjalnych, tonerów oraz specjalnego papieru samoprzylepnego, posiadających certyfikat potwierdzający nieszkodliwość w kontakcie z żywnością, można stosować w przemyśle spożywczym. W przypadku cyfrwego druku etykiet wykorzytujemy najnowsze urządzenie produkcyjne Konica Minolta.

Druk etykiet na solwentowym ploterze drukująco-tnącym jest natomiast idealny do zastosowań zewnętrznych, gdzie wymagana jest odporność na warunki atmosferyczne. Ponadto naklejki wykonane tą techniką mogą mieć dowolne kształty i formaty. W przypadku solventowego druku naklejek wykorzytujemy tnąco-drukujący ploter marki Mimaki.

Etykiety drukowane są na z plkików dostarczonych przez klientów lub projektów wykonanych przez naszych grafików.

WYSYŁKA

Odbiór osobisty możliwy jest w naszym biurze w Katowicach przy ul. Ułańskiej 5 (Osiedle Tysiąclecia, obok McDonald's) w dni robocze w godzinach 8.30 - 16.30.

Zamówienia wysyłamy sprawdzonym kurierem DPD dzięki temu przesyłki są dostarczane na drugi dzień roboczy do klienta.

PAKOWANIE

Dokładamy wszelkich starań aby nasze przesyłki były odpowiednio spakowane i zabezpieczone.

Małe zamówienia są pakowane w poręczne koperty natomiast wszystkie pozostałe w opakowania z tektury wielowarstwowej.

REALIZACJA

Standardowy termin realizacji zleceń podany jest na stronach poszczególnych produktów. Jeśli zamówienie jest złożone, opłacone i zatwierdzone do godziny 10:00 termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia, jeśli zamówienie jest po tej godzinie wtedy czas liczony jest od następnego dnia roboczego.

A może coś więcej... Sprawdź

Nie tylko etykiety...

Zobacz ofertę
Zamów darmowe próbki

Sprawdź jakość naszych etykiet samoprzylepnych drukowanych na A4

Jak przygotować pliki do druku

spady: 2 mm, grafika: 300 dpi, kolory: CMYK

Przygotowanie pliku

KONTAKT

Drukarnia SuperEtykiety ul. Ułańska 5, 40-887 Katowice

GODZINY OTWARCIA DRUKARNI

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:30 - 16:30

KONTAKT TELEFONICZNY

tel. 881-691-999, 32 745-01-14

KONTAKT E-MAIL

wyceny@superetykiety.pl

SuperEtykiety.pl - Drukarnia Naklejek i Etykiet Samoprzylepnych - © Copyright 2024 All Rights Reserved